Правда про металопластикові ВІКНА за і проти

 
    Коли в будинку планується ремонт , або ми будуємо власне житло - ми замислюємося про вікна. Сьогодні на ринку багато пропозицій, покупці можуть вибирати вікна з масиву дерева або євробруса, алюмінієві та металопластикові конструкції, а також моделі, що комбінують декілька технік і матеріалів. Незважаючи на велику різноманітність все ж найбільшою популярністю користуються дерев'яні та металопластикові вікна. Але що ж вибрати?
 
    Металопластикові вікна активно прижився в наших офісах і будинках. Чому б і ні? Адже вони міцні, зручні, а також чудово зберігають тепло та ізолюють шум з вулиці. Крім цього, пластикові рами естетично виглядають, легко миються, і можна забути про зимове заклеювання вікон. Технології відкривають перед власниками можливість ставити вікна в режим провітрювання без наявності кватирок. Також за індивідуальним замовленням можна виготовити конструкцію будь-якої конфігурації: круглі, трапецієвидні, трикутні і т.п. 

    Як і будь-який інший товар, пластикові вікна можуть бути різної якості, яка залежить від виду профілю та склопакетів, а також фурнітури, тому повторююсь і раджу зателефонувати до нас і ми підберемо оптимальний варіант для  ВАС. 
    Окрім цього, металопластикові вікна можуть бути виконані в різному дизайні. Класичні - вікна білого кольору. Але завжди можна підібрати будь-який відтінок, включаючи імітацію цінних порід деревини. Дане покриття називається ламінація.
    Для тих, хто віддає перевагу натуральним матеріалам  варіантом будуть дерев'яні вікна.      З недоліків цього виду вікон можна виділити - більш високу вартість вікон, ніж метало пластикових, а також потребу в щорічному догляді за їх поверхністю за допомогою лако-фарбових покриттів. Простіше кажучи то ті самі проблеми,  як і колись просто більш герметичніше ну і мода на екологічність робить своє )) 
    Вибираючи вікна, Ви завжди можете детально вивчити всі за і проти кожного варіанту і зрозуміти, що для Вас важливіше. 

дивіться також - Умови використання сайту

повернутись в розділ - Акції та корисні статті