ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Гарантія і обмін

Політика повернення та обміну продукції

ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Відповідно до «Закону про захист прав споживача», Товар, придбаний на нашому сайті, можна повернути або обміняти протягом 14 днів після придбання (за умови його не використання). Кошти за товар повертаються покупцю в повному об’ємі в день повернення товару на наш склад.

 

Повернення та обмін, придбаного товару належної якості, здійснюється за умови:

- Наявності всіх документів що підтверджують його купівлю (квитанція або товарний чек, інструкція з експлуатації).

Збережений товарний вигляд і комплектація, тобто збережені в незмінному вигляді товар, оригінальна упаковка, ярлики, наклейки і інші елементи; товар не використовувався, відсутні зовнішні ознаки використання (потертості, подряпини, сліди води, будівельних сумішей та ін.)

Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого товару належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю за оплату Товару. Перелік товарів, що не підлягають поверненню на підставах, передбачених у цьому пункті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

 

ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ З ВИЯВЛЕНИМ ДЕФЕКТОМ

Повернення або обмін товару з дефектом (у тому числі, виявленому в процесі експлуатації) здійснюється тільки за наявності висновку, офіційним представником компанії-виробника. У висновку також має бути вказано, що дефект виник не з вини покупця.

       Огляд і перевірка на наявність дефектів певних груп товарів (паркетна дошка, двері) проводиться клієнтом при прийомі замовлення у експедитора. Підписуючи товарну накладну, ви підтверджуєте, що не маєте претензій по відповідності товарних позицій, зовнішньому вигляду, кількості та якості прийнятого вами товару.

 

ГАРАНТІЯ

Всі товари на нашому сайті мають гарантію від виробника. Документом для гарантійних зобов'язань є товарний чек.

Гарантія не поширюється

 • При відсутності або пошкодженні пломб на замикаючих пристроях.
 • При замерзанні змащувальних матеріалів, утворення конденсату або покриття льодовою скоринкою на полотні і замках, а так само корозії замків і металевих частин полотна за відсутності в будовах не опалювального і сухого (вентильованого) теплового тамбура між дверима і основним приміщенням.
 • При втраті товарного вигляду невологостійких панелей та панелей із 3D-фрезеруванням, які мають прямий контакт з вулицею.
 • Якщо конструкції мають механічні пошкодження поверхні твердими предметами або сліди нанесення на поверхню агресивних засобів та сполук (бензин, кислоти, розчинники, нітросполуки).
 • По причині зміни геометрії інженерних конструкцій в будівлях та спорудах, що спричинили просідання фундаменту при переміщеннях ґрунту
 • У разі поломки конструкції через несанкціоновані дії третіх осіб.
 • У разі виникнення ушкоджень у зв’язку з неправильним транспортуванням (окрім транспорту ТОВ «Термопласт Плюс»).
 • У разі порушення правил експлуатації виробів.
 • У разі, якщо ушкодження виробів виникло внаслідок руйнування будівель, в яких встановлені вироби.
 • У разі поломки виробу під впливом стихійних лих та інших дій природного характеру
 • У разі втручання в конструкцію дверей, навішування або врізання додаткових пристроїв (довідників, замків, отворів і тому подібне), а також ремонт дверей в гарантійний період особами, що не мають відношення до Виконавця.

Умови гарантійного обслуговування:

Відлік терміну гарантії на вироби починається з дати доставки (відвантаження) виробів Замовнику. Термін гарантії на складові (комплектуючі) виробів не перевищує термін гарантії, наданий їх виробниками. Після заміни чи ремонту конструкції або деталі по рекламаційному випадку термін гарантії на замінену чи відремонтовану конструкцію/деталь не подовжується. Точні дані гарантійних термінів вказані нижче. ТОВ «Термопласт Плюс» залишає за собою право змінювати строки гарантії на комплектуючі в залежності від гарантії, наданої постачальником. Більш детальна інформацію Ви можете дізнатися на сайті termoplastplus.com.                          Технічні обмеження:

Назва виробу

Термін

Умови експлуатації

Покриття «Термостіл»,

Полімерна накладка

3 роки

----------

2 роки

Наявність дашка, попадання прямих сонячних променів не більше 3 год./доба, запобігати фізичному і термічному впливу, контакту з агресивними розчинами , водою, абразивними матеріалами.

МДФ зовнішня «Віноріто»

1.5 роки

Наявність дашка, попадання прямих сонячних променів не більше 3 год./доба, запобігати фізичному і термічному впливу, контакту з агресивними розчинами , водою, абразивними матеріалами.

МДФ накладка

1.5 роки

Запобігати фізичному і термічному впливу, попаданню абразивних матеріалів, контакту з агресивними розчинами, водою. Використовувати тільки в приміщенні , при відносній вологості не більше 50-60%.

Порошкове покриття дверей

1 рік

Наявність дашка, попадання прямих сонячних променів не більше 3 год./доба, запобігати фізичному і термічному впливу, контакту з агресивними розчинами, абразивними матеріалами.

Замки

1 рік

Запобігати фізичному і термічному впливу, контакту з агресивними розчинами, водою, попаданню абразивних матеріалів на рухомі частини. Забороняється змащувати механізми замка.

Фурнітура

1 рік

Запобігати фізичному і термічному впливу, контакту з агресивними розчинами, водою, попаданню абразивних матеріалів на рухомі частини. Протирати фурнітуру використовуючи мийні засоби, які не руйнують антикорозійне покриття.

Склопакет

3 роки

Запобігати фізичному і термічному впливу, попаданню абразивних матеріалів, контакту з агресивними розчинами. Для миття склопакета використовувати звичайний мильний розчин або спеціальний миючий засіб.

Патина

2 роки

Наявність дашка, пряме попадання сонячних променів ≤3 год./доба, запобігати фізичному і термічному впливу, попаданню абразивних матеріалів, контакту з розчинами, водою.

Покриття кованих елементів

1 рік

Наявність дашка

 

Гарантійне обслуговування здійснюється впродовж 30-ти робочих днів з моменту надходження письмової заявки Замовника у відділ рекламацій.

 1. Обов’язковою умовою гарантійного обслуговування є наявність у Замовника заповненого гарантійного талону.
 2. Замовник до закінчення гарантійного терміну повинен зберігати:
 3. договір(и) на постачання продукції і додатки до нього;

б) платіжні документи (чеки, рахунки-фактури і т. д.);

в) справжній гарантійний талон.

 1. Відшкодування по гарантії не включає витрати на доставку, монтаж/демонтаж, ремонт або інший матеріальний збиток, пов’язаний з гарантійним випадком.

 

ОБМЕЖЕННЯ ПО ГАРАНТІЇ

 

Гарантійне обслуговування і заміна не надається в наступних випадках:

 

1. Несправності, викликані неправильним монтажем продукту.

2. Чищенням абразивними або їдкими речовинами.

3. Недотриманням умов експлуатації.

4. Здійснення ремонтних робіт, не спеціалізованими монтажними бригадами механічні пошкодження, нанесені в результаті недотримання правил експлуатації товару, при самостійному транспортуванні товару покупцем.

5. Дефекти, що виникли внаслідок форс-мажорних обставин (стихійних лих).

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Trocal KÖMMERLING

Уже мабуть не залишилось сумнівів що металопластикові вікна - це якість, тепло, зручність та надійність. Профіль з якого ми виготовляємо свої віконні та дверні конструкції заслужив на особливу увагу та високу оцінку. Німецький виробник профільних систем Trocal KÖMMERLING на ринку уже більше 120 років. І має поза 80 офіційних представників в Україні та світі. Ці профільні системи бувають кількох типів і мають наступні характеристики.

Двері, які не «облазять».

Двері термостіл

Комплектація броньованих дверей

Броньовані квартирні двері від виробника, можливе виконання кожної моделі у одній з п’яти комплектацій: Оптіма, Класік, Престиж, Комфорт та Преміум. Відповідно до комплектакії ціна на двері коректується. Квартирні двері ми радимо замовляти у двох стандартних розмірах: 870*2050 та 970*2050. Як правило такі двері і встановлені у Ваших квартирах, якщо ж потрібні індивідуальні розміри вартість зміниться відповідно. В описі до дверей є уся потрібна інформація, але ми також можемо Вас проконсультувати за телефоном 098 715-08-55. Додатково оплачуються такі послуги, як : заміна замка на замок вищої якості, нержавіючий поріг, обшивка рами чи створки, серцевина вищої якості, нестандартна фурнітура та рідкісні кольори плівок.

Металопластикові двері, все що потрібно знати.

Двері металопластикові

Як обрати вікна ?

Що впливає на теплозбереження?

З чого складається вікно.

Елементи вікна, на що звернути увагу. .

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.