ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Пластикові вікна

Виготовляємо пластикові вікна по низьким цінам у Львові та в районах Турка, Самбір, Долина, Миколаїв Стрий, та інші

Всі знають, що сучасні вікна - це тепло, тиша, легке миття. Профіль це порожниста пластикова форма, замінююча в нових вікнах традиційне дерево, як виявляється, що усередині пластикового профілю є ще один сталевий оцинкований профіль, який грає роль арматури і додає необхідну міцність віконній рамі. Або «камера». Залежно від контексту може йтися або про повітряну порожнину усередині пластикового профілю, коли говорять «трикамерний профіль тепліше двокамерного», або про проміжок між стіклами в склопакеті. Тоді відповідно можна почути визначення «однокамерний склопакет». Щоб розібратися в основних термінах «остаточно», загляньте в нашу енциклопедію пластикового вікна.
1. Рама
Головна несуча частина вікна, своєрідна «коробка», яка збирається з пластикового багатокамерного профілю і намертво кріпиться у віконному отворі. ПВХ-профіль нарезаєтся строго за розмірами конкретного вікна, від точності обмірів залежить якість теплозахисту і звукоізоляції. Саме тому фахівці наполягають на тому, що визначати розміри майбутньої конструкції повинні співробітники віконної компанії. Рама утримує вагу стулок з склопакетами, тому до її жорсткості пред'являються високі вимоги. Жорсткість забезпечує розташований усередині пластикового профілю замкнутий або П-образний армуючий профіль.
2. Стулка
Стулка, так само як і рама, складається з пластикового профілю. Необхідна для того, щоб вікно мало частини, що відкривалися. Сучасне вікно може мати декілька варіантів відкриття : поворотне, відкидне, поворотний-відкидне. У першому випадку стулка просто розчиняється, як в традиційних вікнах. У другому - відкидається за типом фрамуги. Третій варіант поєднує обидві можливості. Іноді стулка залишається глухою. Цей варіант часто застосовують у великих вікнах, що складаються з трьох частин. В цьому випадку крайні стулки роблять рухомими, а центральну - статичною.
Імпост
Ця важлива і часто згадувана в розмовах фахівця деталь вікна на нашому малюнку залишилася без цифри. І на це є відразу два пояснення. По-перше, на картинці зображено вікно, в якому стулки з'єднуються за допомогою іншого конструктивного елементу. По-друге, для того, щоб побачити імпост, половинки вікна повинні бути повністю відкриті А взагалі імпост - це все те ж, добре знайомий нам, пластиковий профіль із сталевим посиленням всередині. Служить для ділення вікна на частини і призначений для того, щоб забезпечити з'єднання два або більш за стулки в конструкції одного вікна. Уявіть собі вікно з розкритими навстіж стулками. Та поперечина, яку ви бачите у відкритому отворі, і є імпости.
3. Штульп
Пластиковий профіль, який так само, як і імпост, служить для з'єднання двох стулок, але на відміну від вікна з імпостом одна стулка є залежною від іншої при відкритті і не має віконної ручки. Цю стулку можна відкрити, лише відкривши основну стулку з ручкою. Така стулка без ручки, не може бути поворотний-відкидною. Перевага штульпового з'єднання полягає в тому, що якщо повністю відкрити дві стулки, то отвір буде повністю вільним, оскільки штульп на відміну від імпоста кріпиться не до рами, а до стулки.
4. Фурнітура
Цим поняттям об'єднуються петлі, на яких висять стулки, замки для замикання вікна, ручки, у відповідь частини замків замикання, різні пластмасові або металеві кришки на петлі, невидимі механізми відкриття-закривання. Фурнітура потрібна для того, щоб забезпечити з'єднання рами і стулки, а також для забезпечення щільного прилягання стулки до рами, щоб уникнути продування в місці з'єднання. До того ж саме фурнітура дозволяє відкривати стулку вікна в різних варіантах : поворотному або поворотний-відкидному.
5. Скло
У виробництві склопакетів використовують як звичайне поліроване, так і спеціальні види скла, наприклад тоноване або триплекс. Триплекс - це протівовзломноє і і шумозащитноє стекло, виготовляється за принципом автомобільного : два стекла з'єднуються шаром полімеру. При руйнуванні триплексу осколки не розлітаються на всі боки, а залишаються на еластичній плівці, захищаючи отвір. Особливі властивості додаються склу або в процесі його виготовлення, або шляхом нанесення на нього спеціальних плівок, які виконують різні захисні властивості : ударопрочность, вогнестійкість, безоськолочность, захист від сонячного і ультрафіолетового випромінювання і т.д.
6. Склопакет
Якраз той елемент вікна, через який ми дивимося на вулицю. Склопакет є герметичною конструкцією з двох або трьох стекол (відповідно однокамерні і двокамерні склопакети). Між стеклами розташовується тонкостінна алюмінієва рамка з перфорацією, заповнена так званим молекулярним ситом, яке поглинає залишковою вологу і захищає стекла від запітніння, а також декілька ліній довговічних ущільнень. Як заповнення може використовуватися не тільки осушене повітря, але і інертний газ аргон це покращує теплозахисні властивості склопакета. Готовий склопакет по всьому периметру заливається двокомпонентною тіоколової мастикою, що не дає потрапити всередину ні волозі, ні пилу. Гарантований термін служби такого склопакета не меншого 15 років. Склопакети мають різну товщину : 24мм, 28мм, 30мм, 32мм, 42мм. Вираз «формула однокамерного склопакета в 24мм : 4-16-4» означає, що в «бутерброд» сполучено два стекла завтовшки 4мм з відстанню між ними в 16мм. Склопакет виконує дві основні функції : збереження тепла і звукоізоляція. Для нашої кліматичної зони оптимальні двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом (до - стекло або i - стекло). Для зменшення теплових втрат можна також заповнити простір між стеклами інертними газами або збільшити відстань між стеклами. Для Києва і інших галасливих міст краще використовувати склопакет з разнотолщинного скла, який покращує звукоізоляцію (хвилі, відбиваючись від стекол різної товщини, мають різні довжини і гасять один одного при взаємодії).
7. Гумові ущільнювачі
Розташовуються в місцях таких елементів, як рама і стулка, штапик і склопакет. Служать для того, щоб забезпечити щільне з'єднання цих елементів і уникнути продування і проникнення води.
8. Штапік
Конструктивний елемент вікна, виконаний з пластика, призначений для того, щоб закріпити склопакет в стулці. Залежно від товщини скла, склопакета або сендвіча штапик може мати різну ширину.
9. Шпрос
Усередині склопакета можуть поміщатися елементи декоративної розкладки, що додають окну певна архітектурна своєрідність.
10. Підвіконня
Панель бажаної ширини, яка може бути виготовлена з ПВХ-профілю або з МДФ, що ламінує, - або ДСП - плити.
11. Водовідливи
Свого роду металеве підвіконня з боку вулиці, ми називаємо його карнизом. Довжина його зазвичай рівна ширині вікна. По розташованому під кутом водовідливу дощова або таловая вода скачується вниз.
12. Відкоси
Пластикові панелі, якими закривають торцеві частини стіни зверху і збоку від віконної рами

Каталог пластикових вікон

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.

098-715-08-55