ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Склопакети

склопакети

Як правильно вибрати склопакет для вікон?

Більшу частину віконного отвору займає склопакет, тому його властивості, такі як тепло- і звукоізоляція, світопропускання, сонцезахист, визначають властивості всієї віконної конструкції. Отже до вибору склопакета треба підійти з усією відповідальністю.

Склопакет представляє собою конструкцію з двох і більше листів скла, які жорстко і герметично з’єднані в єдине ціле. Відстань між листами скла фіксується за допомогою дистанційної рамки, в якій розташований силікагель, виконуючи функцію поглинання вологи. Скло для склопакетів повинно бути марки М0 та М1, товщиною 4 мм, а в окремих випадках 6 мм. Зовні по периметру склопакет оброблений герметиком (бутіл).

Скільки камер повинно бути в склопакеті?

Найбільш розповсюдженими є одно- і двокамерні склопакети. В однокамерному склопакеті розташовано два скла, які утворюють одну повітряну камеру, у двокамерному склопакеті – три скла і дві повітряні камери.

Очевидно, що двокамерний склопакет по своїм захисним характеристикам є кращим ніж однокамерний. Отже, при склінні об’єктів з підвищеними вимогами до енергозбереження, необхідно використовувати двокамерні склопакети.

Однокамерні склопакети можуть бути використанні в південних регіонах нашої країни, а також при холодному склінні балконів та лоджій, веранд і терас, літніх дач.


Які бувають склопакети залежно від функцій, що вони виконують?

Сучасні технології дозволяють надати склопакетам тих чи інших властивостей, залежно від конкретних умов. Так, склопакети можуть бути: енергозберігаючими, сонцезахисними, звукоізоляційними, протиударними, мультифункціональними.

Енергозберігаючі склопакети

Мають у своєму складі одне чи два скла з нанесеним спеціальним покриттям. Зазвичай це покриття виконано на основі іонів срібла. Енергозберігаюче покриття працює за таким принципом: пропускає в приміщення короткохвильове випромінення сонячних променів, а довгохвильове випромінення від опалювальних приладів і нагрітих предметів в приміщенні не випускає назовні.
 

Протиударні склопакети

Необхідні в умовах, коли є високий ризик механічного пошкодження скла і травмування скалками. Протиударні склопакети зазвичай використовують у приватних будинках, в квартирах на першому поверсі, з метою виключити проникнення грабіжників. Також протиударні склопакети використовують в дитячих кімнатах, школах і садках, спортивних спорудах, магазинах, виставкових залах і тому подібне.

В протиударних склопакетах може бути використане скло триплекс або загартоване скло.

Загартоване скло отримують шляхом нагріву звичайного скла до певних температур з подальшим різким охолодженням, завдяки чому воно стає міцнішим. А при пошкодженні розпадається на шматки, які мають притуплені краї, тобто пошкодитись цими скалками неможливо.
 


 

Триплекс є багатошаровим склом, шари якого з’єднані між собою полімерною плівкою. Це сприяє підвищенню стійкості до механічних впливів, а при пошкодженні скло не розлітається на частини, а утримується на плівці.


 

Мультифункціональні склопакети

Поєднують в собі енергозберігаючі та сонцезахисні властивості, які досягаються багатошаровим покриттям. Функціональний шар відповідає за відбиття коротко- та довгохвильового випромінення. Верхній та нижній шар відповідає за дзеркальність, колір та рівень пропускання сонячного світла. А захисні шари оберігають функціональний шар від механічних та хімічних впливів.

Чи потрібен інертний газ в середині склопакету?

Так, потрібен. Інертний газ (зазвичай це аргон, рідше – криптон) завдяки більшій від повітря щільності, сприяє уповільненню руху молекул. Тобто вповільнюється теплопередача поміж склом, внутрішнє скло залишається більш теплим, а значить і знижується ризик утворення конденсату на його поверхні. Як вже було сказано вище, інертний газ в середині склопакета сприяє підвищенню звукоізоляційних властивостей.


Для ЕКОНОМІЇ ВАШОГО часу та грошей при виборі склопакета зверніться до ДверіОК  і ми порадимо Вам те, що порадили б собі. ))
 

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Залишились питання?

Отримайте безкоштовну
консультацію

Ми гарантуємо вам швидке та якісне виготовлення,
швидку доставку та встановлення.
Замовте і все інше ми зробимо за вас.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.