ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Склопакети

склопакети

Cклопакети - це рівні за розміром листи скла, герметично "запаяні" по торцях.

В залежності від кількості листів скла і, відповідно - повітряних камер всередині, склопакети поділяються на однокамерні і двокамерні (кількість повітряних прошарків усередині склопакета).

Велику роль в якості готового склопакета відіграє якість його основного матеріалу - власне скла. Скло буває різної атоммарной структури, якості шліфування. На нашому заводі використовується скло класу М1.

Крім того, склопакети бувають енергозберігаючі, броньовані та шумоізоляційні.

Що таке енергозберігаючий склопакет? Це - коли на внутрішню сторону одного із стінок пакету здійснюється напилювання атомів срібла. У результаті теплопроводімость склопакета істотно знижується і енергозберігаючий однокамерний стеклопакет виявляється навіть теплішим за звичайний двокамерний. При цьому важить він на 30% менше, фурнітура вікна відповідно працює м'якше і довше.

Крім того, енергозберігаючі склопакети також краще відбивають теплопередачу ззовні. Тобто - кімната з енергозберігаючими склопакетами буде влітку, в спеку, перегріватися дещо менше, ніж кімната зі звичайними склопакетами.

Шумоізоляційні склопакети - це склопакет з різним по товщині склом. Зазвичай, при виготовленні металопластикових вікон застосовуються склопакети, що складаються зі скла товщиною 4 міліметри. Старі дерев'яні рами в наших будинках виготовлялися в переважній більшості, зі скла товщиною 3 міліметри. Шумоізоляційним може вважатися, наприклад, однокамерний склопакет з одного скла товщиною 4 міліметри і другого - 6 міліметрів. Такі скла, при рівних розмірах, не вступають в резонанс, і гасять 3-4 децибели звуку (на 30% тихіше!). Хоча - вже сама по собі установка пластикового вікна навіть з однокамерним склопакетом дасть Вам на порядок більш високу захист від шуму, ніж старі дерев'яні вікна.

Броньований склопакет – це склопакет на поверхню стінок якого наклеюється спеціальна захисна плівка.

Захисні (надміцні) плівки застосовуються для посилення механічних властивостей скла з метою протидії ударам важким предметом (молоток, камінь), для захисту від вибухів (розлітання на уламки, ударна хвиля). Якщо вікно захищене такою плівкою, розбити скло дуже важко. Плівка, наклеєна в 2 і більше шарів, надає будь-якій скляній поверхні властивостей броньованого скла. Держцентром сертифікації засобів охоронного призначення Департаменту Державної служби охорони при МВС України були проведені випробовування з двома шарами різних комбінацій плівок, які були змонтовані на склі різної товщини та надані відповідні сертифікати тривкості скла. Згідно з формулюванням ГСТУ “Засоби інженерно-технічного укріплення та захисту об’єктів. Захисне скло. Класифікація” скло, яке відповідає вищевказаним сертифікаційним вимогам, “може бути тимчасовою перешкодою у випадку непідготовленого нападу”.

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.

098-715-08-55