Продукція Vorne об'єднала в Собі Цілий ряд новаторській РІШЕНЬ. Це має на увазі безліч опцій, починаючі з фіксації стулкі в заданому положенні и закінчуючі комплектацією металопластикового вікна або Іншого вироб ПВХ Додатковий елементами захисту від злому.

Пластикове вікно з фурнітурою Vorne можна Відкривати як в горізонтальній, так и вертікальній площіні. Це Робить фурнітуру Vorne найбільш зручне для приміщень З ОБМЕЖЕНОЮ простором, т. к. відкінута стулка не якщо заважаті Вам и гарантує Додатковий БЕЗПЕКА для маленьких дітей.

Крім того, фурнітура Vorne Забезпечує щільній Притиск по всьому периметру вікна и працює м'яко и плавно. Завдяк цьом НАВАНТАЖЕННЯ и вага стулкі розподіляється рівномірно по всех елементах фурнітури. А це, у свою черго, збільшує довговічність фурнітури Vorne для пластикових вікон, балконів та дверей.


Winkhaus (німеччіна)

Фурнітура Winkhaus для металопластикових балконів, дверей и вікон прийшла на український ринок в 2003 году. Девіз Група компаній звучить як "Always precise!" ("Завжди точність!") Компанія схільна трактуваті ці слова таким чином: КОЖЕН співробітник компании працює максимально точно и вікорістовує максимум знань и досвіду, щоб досягті максимального результату. Такий підхід забезпечен фурнітурі Winkhaus Успіх на прайси фурнітури для пластикових балконів, дверей и вікон.

Фурнітура Winkhaus відносіться до класу "Люкс". Тому їй рекомендується укомплектовуваті металопластикові балкони, двері и вікна профільніх систем класу "Люкс", Наприклад, KBE-6 або Trocal.

 

Основні Властивості та храрктерістікі фурнітури WINKHAUS

Головною ПЕРЕВАГА фурнітури Winkhaus для вікон, дверей та балконів ПВХ є простота регулювання, что досягається Завдяк унікальній запатентованій конструкції роликів, розташованіх на елементах конструкції. Ця конструкція Забезпечує Потрібний Притиск рами до стулкі, а регулювання Притиска здійснюється вручну, без Використання Додатковий інструментів.

Фурнітури Winkhaus Доступні в широкому асортименті. Смороду існують НЕ Тільки для стандартних стулок, альо такоже и для нестандартних конструкцій (поворотні и Похило-поворотні арки и трапеції, безімпостні арки и трапеції на шпінгалеті або тягах, фрамуги и т. п.) Таким чином, можна підібраті підходящу фурнітуру Winkhaus для металопластикового вікна чг двері практично будь-якого розміру та конфігурації.

Ще однією характерною перевага фурнітури Winkhaus є елемент, что дозволяє Здійснювати багатоступінчастій нахил стулкі при провітрюванні. Тоб, пластикове вікно, оснащених фурнітурою Winkhaus, можна не просто відкінуті, альо и налаштуваті дозоване надходження Повітря. Наприклад, можна розгерметізована вікно, віджавші верхню Частину стулкі Всього на 1,5-2 мм. Цею ж елемент дозволяє при відкрітому вікні фіксуваті стулку на певній відстані від рами, - це дозволяє обмежуваті доступ дітей до відкритого вікна.

дивіться також - Пластикові вікна

повернутись в розділ - Вікна