ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Фурнітура

фурнітура, Купити фурнітуру для вікон

Дверні доводчики, дверна фурнітура, ручки

Дверні доводчики керують відкриттям і закриттям дверей, захищаючи таким чином замки та дверні конструкції, а також виконують теплоізоляційну і протипожежну функцію. Підбирається доводчик в залежності від ваги дверей, її ширини і ваги. Дверний доводчик необхідний на дверях офісів і дверях інших приміщень, які часто відвідують. Взимку доводчик зберігає тепло, а влітку кондиційоване повітря.
 


Дверна фурнітура — це додаткові матеріали, без яких неможливе повноцінне функціонування будь-яких дверей. Дверна фурнітура включає в себе такі елементи як дверні ручки, доводчики дверей, дверні замки, дверні петлі та ін.

Дверні ручки

Стаціонарні (офісні ручки) встановлюються на офісні двері і вхідні групи магазинів. Виготовляються вони з гарячепресованого алюмінієвого сплаву, а спеціально розроблене кріплення підстави забезпечує швидку установку і міцну і довговічну фіксацію ручки до дверного полотна. Покриття офісних ручок — полімерно -порошкове. Це визначає довгий термін їх експлуатації. Стандартні кольори — білий, коричневий.

Нажімні ручки ідеально підходять для металопластикових дверей з шириною профілю до 70 мм. Дверна натискна ручка має прихований варіант кріплення, що дозволяє уникнути провисання ручки в процесі експлуатації і забезпечує естетичний зовнішній вигляд після установки. Така ручка може бути використана для комплектації врізних замків з клямкою (язичком) і встановлена ​​на праві і ліві стулки дверей з металопластикового профілю. Доступні кольори — білий, коричневий.

Дверні петлі

Не менш важливою частиною фурнітури для дверей є дверні петлі. Найчастіше дверні ручки визначають той стиль, в якому будуть підібрані і дверні петлі. Дверні петлі також є одним з елементів, який призначений для забезпечення безпеки приміщення. Якщо дверна петля оснащена механізмом проти зняття, закриті двері практично неможливо зламати.

Дверні замки

Захист приміщення забезпечують в першу чергу дверні замки. Сучасні дверні замки є механізмами, які поєднують в собі складні замикаючі комбінації, які унеможливлюють проникнення в приміщення сторонніх осіб.
Дверні замки турецької фірми Vorne позиціонуються на світовому ринку замкової продукції як найбільш прийнятні за ціною для споживача і відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і стійкістю до злому. Фірма Vorne є однією з небагатьох, яка випускає кілька серій дверних циліндрових замків для вузькопрофільних дверей товщиною від 30 мм, виготовлених з алюмінію або пластику. Чудовою особливістю такого типу замків є можливість їх установки на нестандартні двері, наприклад, двері з ПВХ-профілю зі склопакетом, і навіть є серія замків, які встановлюються в розсувні двері. Циліндрові врізні замки Vorne випускаються з засувкою або без, оснащені ручкою і володіють хорошими показниками взломостойкості. Замки цієї серії ідеально підходять для установки на вхідні двері житлових будинків і офісів, а також двері приміщень, що не містять матеріальних цінностей.

Замки-рейки

Замки-рейки забезпечують надійний притиск стулки до рами в 3-5 точках. Це визначає достатню щільність закривання дверей і виключає порушення геометрії профільної системи, а як результат, можливість продувки дверної конструкції. Механізм роботи замків-рейок досить простий і при цьому дуже надійний. Обертання ключа стандартно блокує основний замок; підняттям ручки можна синхронно управляти всіма елементами замикання.

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Залишились питання?

Отримайте безкоштовну
консультацію

Ми гарантуємо вам швидке та якісне виготовлення,
швидку доставку та встановлення.
Замовте і все інше ми зробимо за вас.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.