ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Двері в кредит

Державна програма «Тепла оселя» - часткова компенсація витрат на утеплення житла

Державна програма «Тепла оселя»

Державна програма «Тепла оселя» - часткова компенсація витрат на утеплення житла

Державна програма «Тепла оселя» допомагає тим, хто має на меті утеплити своє житло. Допомога – це 30% компенсація державою коштів, які були витрачені на встановлення енергозберігаючих вікон.     

Завдяки державній підтримці кожен отримує можливість ефективніше використовувати енергоресурси, та, щонайголовніше, зменшити витрати на оплату за комунальні послуги.

Суть програми – Ви замовляєте енергозберігаючі вікна, оформляєте кредит в одному із відділень АТ «Ощадбанк» або ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» та отримуєте компенсацію від держави в розмірі 30% від суми, витраченої на їх придбання.

 

Як отримати компенсацію по державній програмі «Тепла оселя»

Для отримання коштів, що передбачені державною програмою щодо енергозбереження необхідно:

  • викликати нашого спеціаліста для здійснення замірів та розрахунку точної вартості віконних конструкцій;
  • звернутися з фактурою (рахунок на конструкції) до відділення банку та оформити кредит з наданням, по вимозі, необхідних сертифікатів та паспорту на вікна (ми надаємо всі необхідні документи). Сплатити стартовий внесок - 10% від суми і разову комісію банку в розмірі 3% від суми кредиту;
  • після того як віконні конструкції будуть виготовлені та встановлені, необхідно пред’явити банку документ, що підтверджує здійснення покупки;
  • отримати компенсацію від держави (30% від вартості вікон), яка буде перерахована на Ваш банківський рахунок. Надалі Ви можете «погасити» кредит, або ж користуватися ним протягом часу, який був обумовлений в договорі кредитування.   

Що потрібно знати про програму «Тепла оселя»

 

Отримати компенсацію від держави на здійснення отеплення власного житла можна в розмірі 30% від вартості віконних конструкцій, проте сума її не може перевищувати 10 000 грн. Отримання компенсації здійснюється протягом місяця.

Однак, отримати кошти, які передбачені даною програмою, можливо лише після оформлення кредиту, розмір його не повинен перевищувати 50 000 грн. Для його отримання не потрібно оформляти майно під заставу.    

За бажанням, Ви можете «погасити» кредит достроково, після того як держава перерахує на Ваш рахунок компенсаційні кошти, або користуватися ним і надалі (згідно умов кредитного договору).

  

Примітка

Якщо Ви надасте відділенню банку документи, що підтверджують здійснення покупки віконних конструкцій до 8 числа місяця, то компенсація буде перерахована до 25. Якщо після 8, то перерахунок суми відбудеться до 25 числа наступного місяця. Після цього можливе повне «погашення» кредиту.   

 Приклади різного використання програми "Тепла оселя"*

*Розрахунки приблизні, точні цифри Ви зможете дізнатися тільки після розрахунку кредиту в "Укргазбанку"
**Приклади розраховані за умови компенсації державою в другий місяць, якщо компенсація прийде в першу місяці кредиту, економія буде ще більшою.

Детальна і технічна інформація за програмою "Тепла оселя" - tepla-oselia-ukrgazbank.pdf

Презентація програми "Тепла Оселя" Укргазбанк - tepla-oselia-ukrgazbank.pdf

Необхідні документи для фізичних осіб  - programma-fiz-lica.pdf

Приклад кредитного договору - primer-kreditnogo-dogovora.pdf

Перелік і характеристики виробів для програми «Тепла оселя» - tepla-oselya-perelik.pdf

У програмі "Тепла оселя" передбачені особливі умови для ОСББ - programma-OSBB.pdf

 

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.

098-715-08-55