ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Гаражні ворота

Гаражні ворота

У кожної людини одним з основних пріоритетів є безпека будинку. Тому для  захисту дому використовує різні засоби, в тому числі ворота гаражні.


Автоматичні гаражні ворота мають високий рівень звуко і термоізоляції. Тому, встановлення гаражних воріт дозволяє суттєво заощадити енергію при наявності необхідного рівня вентиляції.

В нас ви можете придбати такі види гаражніх воріт:

  • - секційні гаражні ворота;
  • - гаражні ворота розпашні;
  • - ворота гаражні підйомні;
  • - гаражні поворотні ворота;
  • - підйомно поворотні гаражні ворота.

Секційні ворота

Конструкція секційних воріт - це  з'єднанні петлями панелі, які  закріплені біля краю прорізу і заведені під перекриття споруди  або якщо є лишня висота, то ворота можуть розміщаись  по стіні вверх. При відкриванні даних воріт, панелі одна за другою, розміщуються зверху, не потребуючи додаткового місця перед воротами.

Ворота гаражні розпашні

Ворота розпашні вважаються одним з найпопулярнішим варіантом оформлення  в'їзду на вашу територію . Розпашні автоматичні ворота  прості в  обслуговуванні, установці а також експлуатації.

Пристрій розпашних воріт дозволяє відкривати стулки, як всередину так і назовні, в залежності від місця розташування. Ширина воріт може бути аж  шість метрів.

Ворота підйомно - поворотні

Підйомно-поворотні гаражні ворота при відкриванні повністю щитом йдуть під верх. У відкритому стані, від секційних  воріт, вони відрізняються тим, що нижня частина воріт виходить назовні. Раніше в технології підйомно-щитових воріт використовували противаги для компенсації ваги щита воріт при закритті чи відкритті. Це суттєво збільшувало вагу конструкції і дуже погано позначалося на роботі всіх механізмів і вузлів. Сьогодні всі європейські виробники в якості балансу поворотних воріт використовують пружини розтягування, які розташовуються уздовж вертикальних напрямних воріт. В основному ворота знахлдяться в закритому стані, пружини розтягнуті, з деяким часом вони полсабляються, але шляхом нескладних дій можна замінити натяг пружин, і відрегулювати зусилля для закриття і відкриття підйомних воріт.

Гаражні ворота, які ми виробляємо, забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу у галузі безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань.

Повна галерея робіт

Гаражні ворота Фото

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Залишились питання?

Отримайте безкоштовну
консультацію

Ми гарантуємо вам швидке та якісне виготовлення,
швидку доставку та встановлення.
Замовте і все інше ми зробимо за вас.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.