ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Часті запитання

Часті запитання

Часті питання

Що таке МДФ?

Абревіатура МДФ являє собою кальку з англійського MDF - Medium Density Fiberboard. Цей матеріал виготовляється плитами з висушених деревних волокон (дрібнодисперсних фракцій), оброблених спеціальними сполучними речовинами з подальшим гарячим пресуванням до щільності 700 ... 870 кг / м. куб. Сполучною елементом у виробництві МДФ є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Таким чином, екологічна чистота МДФ досягається завдяки тому, що в якості головного сполучного засобу виступає не синтетичний, а природний матеріал. Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

Технічні характеристики МДФ:

• товщина - 8, 10, 16, 19, 22, 26, 32мм;

• щільність - 700-870 кг / м.куб;

• вологість - 6%;

Як можна порахувати вікно?

Для того, щоб дізнатися попередню вартість вікна можна зв'язатися з нашими спеціалістами (контакти) або відправити запит на розрахунок вікна (заказ вікна).

Ставите при замовленні вікон протимоскітні сітки?

Так,але це додаткова послуга.

Термін установки Замовлення?

Взагалі строк  установки одного вікна ( з демонтажом) — 3- 4 години. Два вікна можуть бути установлені за 4-5 годин, тобто чим більше вікон в Замовленні, тим швидше буде встановлене  кожне з них.
В будинку із збірного залізобетону вікна будуть установлені швидше, ніж в цегляному ( тим більше в “сталінці” або дореволюційному) ; в нежилому приміщенні, вільному від меблів швидше, ніж в жилій квартирі.

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Trocal KÖMMERLING

Уже мабуть не залишилось сумнівів що металопластикові вікна - це якість, тепло, зручність та надійність. Профіль з якого ми виготовляємо свої віконні та дверні конструкції заслужив на особливу увагу та високу оцінку. Німецький виробник профільних систем Trocal KÖMMERLING на ринку уже більше 120 років. І має поза 80 офіційних представників в Україні та світі. Ці профільні системи бувають кількох типів і мають наступні характеристики.

Двері, які не «облазять».

Двері термостіл

Комплектація броньованих дверей

Броньовані квартирні двері від виробника, можливе виконання кожної моделі у одній з п’яти комплектацій: Оптіма, Класік, Престиж, Комфорт та Преміум. Відповідно до комплектакії ціна на двері коректується. Квартирні двері ми радимо замовляти у двох стандартних розмірах: 870*2050 та 970*2050. Як правило такі двері і встановлені у Ваших квартирах, якщо ж потрібні індивідуальні розміри вартість зміниться відповідно. В описі до дверей є уся потрібна інформація, але ми також можемо Вас проконсультувати за телефоном 098 715-08-55. Додатково оплачуються такі послуги, як : заміна замка на замок вищої якості, нержавіючий поріг, обшивка рами чи створки, серцевина вищої якості, нестандартна фурнітура та рідкісні кольори плівок.

Металопластикові двері, все що потрібно знати.

Двері металопластикові

Як обрати вікна ?

Що впливає на теплозбереження?

З чого складається вікно.

Елементи вікна, на що звернути увагу. .

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.