Часті питання

Що таке МДФ?

Абревіатура МДФ являє собою кальку з англійського MDF - Medium Density Fiberboard. Цей матеріал виготовляється плитами з висушених деревних волокон (дрібнодисперсних фракцій), оброблених спеціальними сполучними речовинами з подальшим гарячим пресуванням до щільності 700 ... 870 кг / м. куб. Сполучною елементом у виробництві МДФ є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Таким чином, екологічна чистота МДФ досягається завдяки тому, що в якості головного сполучного засобу виступає не синтетичний, а природний матеріал. Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

Технічні характеристики МДФ:

• товщина - 8, 10, 16, 19, 22, 26, 32мм;

• щільність - 700-870 кг / м.куб;

• вологість - 6%;

 

Як можна порахувати вікно?

Для того, щоб дізнатися попередню вартість вікна можна зв'язатися з нашими спеціалістами (контакти) або відправити запит на розрахунок вікна (заказ вікна).

 

Ставите при заказі вікон протимоскітні сітки?

Так,але це додаткова послуга.

 

Строк установки Замовлення?

Взагалі строк  установки одного вікна ( з демонтажом) — 3- 4 години. Два вікна можуть бути установлені за 4-5 годин, тобто чим більше вікон в Замовленні, тим швидше буде встановлене  кожне з них.
В будинку із збірного залізобетону вікна будуть установлені швидше, ніж в цегляному ( тим більше в “сталінці” або дореволюційному) ; в нежилому приміщенні, вільному від меблів швидше, ніж в жилій квартирі.

 

дивіться також - Статті про вікна

повернутись в розділ - Акції та корисні статті