ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Ламіновані двері

Ламіновані двері купити по низькій ціні DveriOK

Двері в будинку або офісі - це не тільки найважливіший елемент внутрішнього дизайну. Їх зовнішній вигляд допомагає створити потрібне враження від інтер'єру. Але в той же час не можна недооцінити практичну функцію, яку виконують двері, адже розділяючи простір вони щодня піддаються серйозним навантаженням. Тому двері повинні бути не тільки красивими, але і надійними.

Якісні двері необов'язково дорого коштують. Оптимальним рішенням для тих, хто не планує великих витрат є міжкімнатні ламіновані двері, практично новинка будівельного ринку. Ламіновані двері відрізняється від інших типів конструкцій видом обробки. Зовні вони вкриті особливим штучним матеріалом.

Двері ламіновані за зовнішнім виглядом майже не відрізняються від дверей, оброблених натуральним шпоном. До того ж, ламінат представлений в багатій колірній палітрі, він може по малюнку збігатися з малюнком зрізу деревини різних порід або мати однотонне покриття. Таким чином, технологія виробництва ламінованих дверей дозволяє отримати міцні довговічні вироби практично будь-яких відтінків.

Міжкімнатні двері з ламінату мають цілий ряд переваг. Вони коштують набагато дешевше дверей, покритих натуральним шпоном, за рахунок використання штучних матеріалів. Ламінат, вироблений за сучасними технологіями, набагато менш чутливий до коливань вологи і температури. Він не деформується з часом, а крім того, стійкий до зовнішніх механічних пошкоджень - подряпин, сколів, ударів і т. п.

Двері з ламінату набагато легше очищаються. Важливо, що ламінат володіє високими протипожежними властивостями. І це далеко не повний список переваг.

Ламіновані двері, просочені меламіновою смолою, не бояться вологості, не вицвітають від часу і світла, і не міняють свою текстуру навіть при обробці сильнодіючими хімічними засобами.

Каталог продукції ламінованих дверей

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.

098-715-08-55