Двері в будинку або офісі - це не тільки найважливіший елемент внутрішнього дизайну. Їх зовнішній вигляд допомагає створити потрібне враження від інтер'єру. Але в той же час не можна недооцінити практичну функцію, яку виконують двері, адже розділяючи простір вони щодня піддаються серйозним навантаженням. Тому двері повинні бути не тільки красивими, але і надійними.

Якісні двері необов'язково дорого коштують. Оптимальним рішенням для тих, хто не планує великих витрат є міжкімнатні ламіновані двері, практично новинка будівельного ринку. Ламіновані двері відрізняється від інших типів конструкцій видом обробки. Зовні вони вкриті особливим штучним матеріалом.

Двері ламіновані за зовнішнім виглядом майже не відрізняються від дверей, оброблених натуральним шпоном. До того ж, ламінат представлений в багатій колірній палітрі, він може по малюнку збігатися з малюнком зрізу деревини різних порід або мати однотонне покриття. Таким чином, технологія виробництва ламінованих дверей дозволяє отримати міцні довговічні вироби практично будь-яких відтінків.

Міжкімнатні двері з ламінату мають цілий ряд переваг. Вони коштують набагато дешевше дверей, покритих натуральним шпоном, за рахунок використання штучних матеріалів. Ламінат, вироблений за сучасними технологіями, набагато менш чутливий до коливань вологи і температури. Він не деформується з часом, а крім того, стійкий до зовнішніх механічних пошкоджень - подряпин, сколів, ударів і т. п.

Двері з ламінату набагато легше очищаються. Важливо, що ламінат володіє високими протипожежними властивостями. І це далеко не повний список переваг.

Ламіновані двері, просочені меламіновою смолою, не бояться вологості, не вицвітають від часу і світла, і не міняють свою текстуру навіть при обробці сильнодіючими хімічними засобами.

 

Каталог продукції ламінованих дверей

дивіться також - Деревяні двері

повернутись в розділ - Міжкімнатні двері