Популярні останнім часом суперечки про те, які вікна вибрати - пластикові вікна або деревяні вікна - знаходять новий напрямок. Деревяні вікна в сучасних умовах вважаються елітною продукцією, вони лише тимчасово поступилися своїм місцем більш дешевим і неестетичним пластиковим вікнам. Усі свідчення про те, що дерево непрактичне й має багато недоліків, спростовуються високою якістю сучасних деревяних вікон з дерева.

Дерев'яний профіль дуже міцний, зручний, довговічний і ні в чому не поступається ПВХ. Дерев'яні вікна нового покоління перевершують пластик за технічними і функціональними якостями, до того ж надають будинку тепло й затишок натурального дерева. Нові деревяні вікна виготовляються за найсучаснішими технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, засобів ізоляції й герметизації.
 
Важливою перевагою деревяних вікон є сам природний матеріал, його не можна підробити, заощадити на використанні більш дешевих і неякісних замінниках. Якісна продукція виготовляється з товстого й міцного клеєного бруса товщиною не менш 78 мм. Конструкція складається із трьох шарів такого матеріалу радіального розпилу з різними напрямками волокон, що гарантує довговічність і стійкість до зовнішніх впливів.

Щоб одержати матеріал з такими якостями деревина проходить кілька етапів обробки. Розпиляні дошки сушаться в спеціальних умовах, потім здійснюється усунення тріщин і нерівностей. Підготовлені дошки склеюють у брус, з якого далі виготовляються дерев'яні вікна нового покоління.

Такі вікна з євробрусу мають унікальну теплоізоляцію, зберігаючи в будинку тепло завдяки своїй природній пористій структурі. Дерево не боїться перепадів температур і забезпечує прекрасну звукоізоляцію. На структурі деревини практично не видні механічні ушкодження й дефекти, а якщо подряпин не вдалося уникнути, вони легко усуваються за допомогою підфарбовування й лакування. Деревяні вікна оснащені функціональним механізмом відкривання і якісною фурнітурою. Вони не вимагають особливого догляду, прості й зручні в експлуатації.
 
Каталог дерев'яних вікон

дивіться також - москитна сітка

повернутись в розділ - Вікна