ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Деревяні вікна

Деревяні вікна

Популярні останнім часом суперечки про те, які вікна вибрати - пластикові вікна або деревяні вікна - знаходять новий напрямок. Деревяні вікна в сучасних умовах вважаються елітною продукцією, вони лише тимчасово поступилися своїм місцем більш дешевим і неестетичним пластиковим вікнам. Усі свідчення про те, що дерево не практичне й має багато недоліків, спростовуються високою якістю сучасних деревяних вікон з дерева.

Дерев'яний профіль дуже міцний, зручний, довговічний і ні в чому не поступається ПВХ. Дерев'яні вікна нового покоління перевершують пластик за технічними і функціональними якостями, до того ж надають будинку тепло й затишок натурального дерева. Нові деревяні вікна виготовляються за найсучаснішими технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, засобів ізоляції й герметизації.
 

Важливою перевагою деревяних вікон є сам природний матеріал, його не можна підробити, заощадити на використанні більш дешевих і неякісних замінниках. Якісна продукція виготовляється з товстого й міцного клеєного бруса товщиною не менш 78 мм. Конструкція складається із трьох шарів такого матеріалу радіального розпилу з різними напрямками волокон, що гарантує довговічність і стійкість до зовнішніх впливів.

Щоб одержати матеріал з такими якостями деревина проходить кілька етапів обробки. Розпиляні дошки сушаться в спеціальних умовах, потім здійснюється усунення тріщин і нерівностей. Підготовлені дошки склеюють у брус, з якого далі виготовляються дерев'яні вікна нового покоління.

Такі вікна з євробрусу мають унікальну теплоізоляцію, зберігаючи в будинку тепло завдяки своїй природній пористій структурі. Дерево не боїться перепадів температур і забезпечує прекрасну звукоізоляцію. На структурі деревини практично не видні механічні ушкодження й дефекти, а якщо подряпин не вдалося уникнути, вони легко усуваються за допомогою підфарбовування й лакування. Деревяні вікна оснащені функціональним механізмом відкривання і якісною фурнітурою. Вони не вимагають особливого догляду, прості й зручні в експлуатації.

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Комплектація броньованих дверей

Броньовані квартирні двері від виробника, можливе виконання кожної моделі у одній з п’яти комплектацій: Оптіма, Класік, Престиж, Комфорт та Преміум. Відповідно до комплектакії ціна на двері коректується. Квартирні двері ми радимо замовляти у двох стандартних розмірах: 870*2050 та 970*2050. Як правило такі двері і встановлені у Ваших квартирах, якщо ж потрібні індивідуальні розміри вартість зміниться відповідно. В описі до дверей є уся потрібна інформація, але ми також можемо Вас проконсультувати за телефоном 098 715-08-55. Додатково оплачуються такі послуги, як : заміна замка на замок вищої якості, нержавіючий поріг, обшивка рами чи створки, серцевина вищої якості, нестандартна фурнітура та рідкісні кольори плівок.

Металопластикові двері, все що потрібно знати.

Двері металопластикові Ви обираєте металопластикові двері вхідної групи – це чудовий вибір. Ці двері мають сучасний та цікавий вигляд, характеризуються своєю довговічністю та практичністю у використанні. На протязі довгого часу такі двері використовували в більшій мірі в нежитлових приміщеннях, але тепер усе змінилося, завдяки різноманіттю фасонів які пропонуються покупцю. У нашому магазині металопластикові двері представлені у двох профільних системах: WDS 7S (T 116 мм) та WDS 5S (61 мм). Додатковими опціями можуть бути: встановлення замка рейки FUHR, офісна ручка, замок рейка автомат, поріг алюмінієвий термо 54 мм, та збільшення розмірів дверей. Отож повний опис дверей нашого виробництва: Двері металопластикові WDS 7S (T 116 мм) Рама дверна 7S (77 мм) Стулка WDS 7S (T 116 мм) Армування квадрат 2,00 мм Алюмінієвий поріг 30 мм Петлі Joker / IQ Замок рейка з защіпкою Axor Гарнітур нажимний Medos Циліндр KALE 90 мм(45*45) Кутовий зварний з’єднювач Ущільнення пазу під алюмінієвий поріг Віндстопи Сендвіч плита/HPL плита Склопакет 24 мм піскоструйний

Як обрати вікна ?

Що впливає на теплозбереження?

З чого складається вікно.

Елементи вікна, на що звернути увагу. .

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.