ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

Деревяні вікна

Деревяні вікна

Популярні останнім часом суперечки про те, які вікна вибрати - пластикові вікна або деревяні вікна - знаходять новий напрямок. Деревяні вікна в сучасних умовах вважаються елітною продукцією, вони лише тимчасово поступилися своїм місцем більш дешевим і неестетичним пластиковим вікнам. Усі свідчення про те, що дерево не практичне й має багато недоліків, спростовуються високою якістю сучасних деревяних вікон з дерева.

Дерев'яний профіль дуже міцний, зручний, довговічний і ні в чому не поступається ПВХ. Дерев'яні вікна нового покоління перевершують пластик за технічними і функціональними якостями, до того ж надають будинку тепло й затишок натурального дерева. Нові деревяні вікна виготовляються за найсучаснішими технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, засобів ізоляції й герметизації.
 

Важливою перевагою деревяних вікон є сам природний матеріал, його не можна підробити, заощадити на використанні більш дешевих і неякісних замінниках. Якісна продукція виготовляється з товстого й міцного клеєного бруса товщиною не менш 78 мм. Конструкція складається із трьох шарів такого матеріалу радіального розпилу з різними напрямками волокон, що гарантує довговічність і стійкість до зовнішніх впливів.

Щоб одержати матеріал з такими якостями деревина проходить кілька етапів обробки. Розпиляні дошки сушаться в спеціальних умовах, потім здійснюється усунення тріщин і нерівностей. Підготовлені дошки склеюють у брус, з якого далі виготовляються дерев'яні вікна нового покоління.

Такі вікна з євробрусу мають унікальну теплоізоляцію, зберігаючи в будинку тепло завдяки своїй природній пористій структурі. Дерево не боїться перепадів температур і забезпечує прекрасну звукоізоляцію. На структурі деревини практично не видні механічні ушкодження й дефекти, а якщо подряпин не вдалося уникнути, вони легко усуваються за допомогою підфарбовування й лакування. Деревяні вікна оснащені функціональним механізмом відкривання і якісною фурнітурою. Вони не вимагають особливого догляду, прості й зручні в експлуатації.

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.

098-715-08-55