Дерев'яні двері - це ідеальний вибір для будь-якої квартири. Однак необов'язково використовувати для двері цілий масив деревини. Так, сьогодні дуже популярні двері МДФ, які стоять трохи дешевше, але мають ряд незаперечних переваг.

МДФ - це спеціальні плити з спресованих деревних волокон. Фактично, МДФ - це і є дерево, створене за спеціальною технологією. Двері з МДФ володіють всіма достоїнствами дерев'яних конструкцій, але також мають і свої особливості. Двері МДФ також називають полегшеними, так як вони часто легше, ніж конструкції з будь-якого іншого матеріалу.

А от на вигляд дверей МДФ виглядають точно так само, як і дерев'яні. Натуральність - це головне достоїнство таких дверей. Як вже зазначалося вище, їх виготовляють зі справжнього дерева, причому в процесі виробництва не використовуються токсичні синтетичні з'єднувачі. Отримана двері - це екологічно чистий продукт, який створить у Вашому будинку атмосферу домашнього тепла і затишку. Вчені вже давно довели, що дерево і предмети, виконані з нього, благотворно впливають на фізичний та емоційний стан людини. Тому двері з МДФ прекрасно підходять для спалень, дитячих та віталень кімнат - в будь-якому такому приміщенні завжди буде панувати здорова атмосфера.

Крім очевидних переваг деревини варто відзначити, що двері МДФ також практично несприйнятливі до дії грибків і мікроорганізмів. Ваші двері прослужить Вам довго і не стане розсадником шкідливих бактерій в будинку. Ще одна перевага МДФ - це несприйнятливість до вологи. Двері з МДФ не розшаровуються від вогкості, і тому набагато більш довговічні, ніж двері з цілісного масиву дерева. Довговічність - це вагомий фактор при виборі дверей, тому якщо Ви шукаєте дійсно якісні та надійні моделі, то зверніть увагу саме на двері МДФ.

дивіться також - Двері шпоновані термопласт

повернутись в розділ - Міжкімнатні двері