ДверіОК - виробництво вікон, дверей та гаражних воріт

двері мдф

Двері МДФ під розмір

Дерев'яні двері - це ідеальний вибір для будь-якої квартири. Однак необов'язково використовувати для двері цілий масив деревини. Так, сьогодні дуже популярні двері МДФ, які стоять трохи дешевше, але мають ряд незаперечних переваг.

МДФ - це спеціальні плити з спресованих деревних волокон. Фактично, МДФ - це і є дерево, створене за спеціальною технологією. Двері з МДФ володіють всіма достоїнствами дерев'яних конструкцій, але також мають і свої особливості. Двері МДФ також називають полегшеними, так як вони часто легше, ніж конструкції з будь-якого іншого матеріалу.

А от на вигляд дверей МДФ виглядають точно так само, як і дерев'яні. Натуральність - це головне достоїнство таких дверей. Як вже зазначалося вище, їх виготовляють зі справжнього дерева, причому в процесі виробництва не використовуються токсичні синтетичні з'єднувачі. Отримана двері - це екологічно чистий продукт, який створить у Вашому будинку атмосферу домашнього тепла і затишку. Вчені вже давно довели, що дерево і предмети, виконані з нього, благотворно впливають на фізичний та емоційний стан людини. Тому двері з МДФ прекрасно підходять для спалень, дитячих та віталень кімнат - в будь-якому такому приміщенні завжди буде панувати здорова атмосфера.

Крім очевидних переваг деревини варто відзначити, що двері МДФ також практично несприйнятливі до дії грибків і мікроорганізмів. Ваші двері прослужить Вам довго і не стане розсадником шкідливих бактерій в будинку. Ще одна перевага МДФ - це несприйнятливість до вологи. Двері з МДФ не розшаровуються від вогкості, і тому набагато більш довговічні, ніж двері з цілісного масиву дерева. Довговічність - це вагомий фактор при виборі дверей, тому якщо Ви шукаєте дійсно якісні та надійні моделі, то зверніть увагу саме на двері МДФ.

Престиж Декор 140

Опис

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Бажаєте змовити?

Цікаві статті

Як вибирати броньовані вхідні двері

Коли ви починаєте обирати вхідні двері, першу чергу необхідно визначити свої вимоги до них. Таким чином Ви розставите пріоритети саме для себе при виборі дверей.

Двері. Трохи історії

Такий невід'ємний предмет нашого життя, як двері, з'явився ще в первісні століття. У ті часи двері служила виключно для захисту від небезпечних проявів навколишнього світу.

Вхідні двері. Думки в голос

Запитайте мене які вхідні двері кращі? Я відповім двері вітчизняного виробника з хорошими замками.

Вигідні умови
кредитування

Відгуки

Зворотній дзвінок

Залиште ваш номер, та наш консультант відповість на всі ваші запитаня.

098-715-08-55